Naše kapela

Vystupujeme v tříčlenném nebo až v pětičlenném složení. Záleží jen na Vašem požadavku. Ve třech hrajeme převážně svatby a menší firemní akce. Pětičlenné obsazení doporučujeme na plesy a větší společenské události, kdy Vám zajistíme nejen hudební produkci, ale také kompletní ozvučení Vašeho programu, průvodního slova a profesionální osvětlení.

V případě nadstandardních požadavků na ozvučení a osvětlení nás neváhejte kontaktovat. Vzhledem k bohatým zkušenostem a kvalitní zvukové a osvětlovací technice dokážeme být maximálně flexibilní. 


Zuzka

Zpěv, klávesy.
Pochází z muzikantské rodiny, zpěvu a hře na klavír se věnuje od malička. V patnácti letech začala vystupovat v několika kapelách a v dalších prostějovských projektech (např. muzikál Křižáci). Učila se v Praze u Lídy Nopové. Slyšet ji můžete i jako sólistku Velkého dechového orchestru při ZUŠ Vladimíra Ambrose v Prostějově. 

Pavel

Zpěv, kytara, IT zázemí.

Vedle sportu je hudba jeho největším koníčkem. Začínal v dětství hrou na akordeon a později začal hrát na kytaru. Dlouhé roky působil v rockové kapele Awacs a později v prostějovské kapele STYL. Stará se o moderování a také technické zázemí kapely. 
Honza

Zpěv, mistr zvuku.
Je muzikantem tělem i duší. Za svůj život si prošel celou řadou prostějovských kapel, nejdéle působil v kapele Kontakt. Ovládá několik hudebních nástrojů a kromě působení v kapele NOVIOS se věnuje i ozvučování kapel zvučných jmen a společenských akcí na profesionální úrovni. Zajistí  kompletně technické zázemí pro vaši akci. 

Martin

Zpěv, klávesy.

Hudbě se věnuje celý život a kapelu doplňuje na větší akce. Působí jako ředitel základní školy, má blízko k dětem a zajišťuje animační programy pro nejmenší.

Bokan

Mistr světel.

Zajišťuje osvětlení kapely a další efekty, které zpříjemní atmosféru vašeho večera. Záleží jenom na vašem požadavku a vaší představě. Působí i jako DJ a moderátor.